Naplánujte si svůj svatební den s InesGeorg

V sobotu 22. září od 10 do 17 hodin

Program dne

Na předposlední sobotu v září jsme si pro vás připravili exkluzivní prodejní událost. Jako první svatební salon v České Republice budeme mít potěšení představit zahraniční značku svatebních šatů InesGeorg.

K dispozici bude výběr ze 70 nejnovějších modelů z aktuální kolekce pro rok 2018 za výjimečné zaváděcí ceny, služby kadeřníka a prezentace renomované kosmetiky Nuskin.

Přijďte a prožijte příjemný den se sklenkou sektu pro vás a váš doprovod.

Proč si InesGeorg získal srdce svých zákaznic

Značka InesGeorg to je koncentrovaný šarm a elegance. V linii nadcházející sezóny pro jaro-léto 2019 sleduje poslední trendy návrhářských špiček, které se vrací ke klasice dlouhých splývavých sukní a rafinovanému detailu. Nádherné zdobení, něžně romantická krajka a kvalitní materiály v padnoucích střizích vám vezmou dech. 

Přijďte se zamilovat do svého snu. Šaty společně vyzkoušíme a rádi poradíme s vhodnými doplňky, účesem i kosmetikou pro váš životní den.

Zaváděcí ceny pouze pro tento den

Na prodejně pro vás bude připraveno 70 modelů značky InesGeorg, pouze pro tento den za mimořádně výhodné ceny, které se budou vztahovat jak na šaty, které si u nás zakoupíte na prodejně, tak i na aktuální objednávky z katalogu.

Nebude chybět ani Hadassa

Oblíbená značka za příznivé ceny plus široký výběr ze stálé nabídky svatebních šatů.

Služby kadeřníka a možnost zkoušky svatebního účesu

Zvažujete, jaký typ účesu vybrat k šatům, které právě zkoušíte? Proto jsme k nám na sobotu pozvali zkušeného kadeřníka. Doporučí vám vhodný účes, který sedne jak ke stylu šatů, tvaru obličeje, tak i možnostem a kvalitě vašich vlasů.
Zkouška účesu pro tento den za výhodných 300, – Kč.

Prohlédněte si

Těšíme se na Vás 22. 9. od 10 do 17 hod

Svadobne-saty-tea-rose
svadobne-saty-megan
svadobne-saty-katrin
svadobne-saty-debora
svadobne-saty-Pfiffer
svadobne-saty-adele
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/like.php?href=https%3A%2F%2Fwww.camilla.cz%2F&width=450&layout=standard&action=like&size=large&show_faces=false&share=true&height=35&appId" width="450" height="35" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>